Producenci
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl


» przeczytaj wszystkie opinie

Dzbanek filtrujący Aquaphor J.Shmidt A500 2,8 l biały

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka: do 24 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 249,00 zł

Cena regularna:

249.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Lekkie i poręczne dzbanki filtrujące to pierwszy krok do uzyskania doskonale czystej wody przeznaczonej do spożycia. Są stylowe, niedrogie i łatwe w użyciu.

System uzdatniania wody J.SHMIDT 500 to połączenie zaawansowanego procesu filtracji, występującego w filtrach podzlewozmywakowych z elegancją i mobilnością dzbanka filtrującego wodę. Skutecznie usuwa z wody wodociągowej wszelkie zanieczyszczenia, takie jak: ołów, metale ciężkie oraz toksyny.

System J.SHMIDT 500 jest wykonany z odpornych na stłuczenie materiałów, przeznaczonych do kontaktu z żywnością, pozbawionych szkodliwego BPA. W skład zestawu wchodzi: mobilny system uzdatniania wody J.SHMIDT, przewód oraz jeden wymienny wkład filtrujący JS 500.

Praca systemu uzdatniania wody J.SHMIDT 500 jest kontrolowana mikroprocesorem, a znajdująca się w pokrywce mikropompa jest zasilana wytrzymałą baterią. Produkt ten wyróżniają nowatorskie rozwiązania opatentowane przez AQUAPHOR, opracowane wyłącznie dla tego produktu:

- opatentowany system wysokociśnieniowej filtracji;

- jedyny na świecie materiał filtrujący, zawierający włókno Aqualen;

- membrana kapilarna, która skutecznie zatrzymuje bakterie i ich formy przetrwalnikowe (cysty);

- mikroprocesor sterujący procesem filtracji oraz wskaźnikami żywotności baterii i zużycia wkładu filtrującego;

- energooszczędna praca i wydajna bateria;

- specjalistyczna mikropompa posiadająca zabezpieczenie mikrobiologicznie;

- ładowanie akumulatora poprzez uniwersalne gniazdo USB

Usuwanie zanieczyszczenia

System uzdatniania wody J.SHMIDT 500 redukuje wszystkie zanieczyszczenia powszechnie występujące w wodzie wodociągowej.

Zanieczyszczenia: piasek, muł, rdza, chlor, metale ciężkie, w tym ołów, miedź i rtęć, związki organiczne takie jak pestycydy, fenole i pozostałości leków.

Twardość: zmniejsza nadmierną twardość. Dzbanek z wkładem JS 500 zalecany jest do stosowania z wodą o średnim stopniu twardości.

Dodatkowo 100% ochrona przed bakteriami.

Jak używać system uzdatniania wody J.SHMIDT 500

Przed pierwszym użyciem należy wyjąć wkład z opakowania, następnie włożyć wkład filtrujący od spodu wewnętrznego koszyczka i obracać, aż do całkowitego uszczelnienia połączenia – ok. ćwierć obrotu. Zamontuj koszyczek i dolną część pokrywki. Napełnij filtr wodą do pełnego podniesienia pływaka. Nałóż i obróć górną pokrywkę zawierającą baterię, mikropompę oraz procesor. Następnie naciśnij przycisk Start, aby uruchomić mikropompę i rozpocząć filtrowanie. Pamiętaj, że sama siła grawitacji, bez zwiększonego przez mikropompę ciśnienia w hermetycznym koszyczku, nie pozwoli wodzie przedostać się przez membranę mikrofiltracyjną i złoże uzdatniające wkładu JS 500.

Inteligentna filtracja wody, mobilna jak Ty:

Połączenie zaawansowanych technologii AQUAPHOR w tradycyjnym dzbanku filtrującym. Dzięki mikrofiltracji zapewnia on 100% ochronę przed bakteriami i cystami oraz oczyszczenie wody z substancji chemicznych. Specjalnie dobrany materiał filtrujący usuwa wszystkie toksyczne zanieczyszczenia.

Aby umożliwić proces wysokociśnieniowej mikrofiltracji i kontrolowany przepływ wody przez blok uzdatniający, J.SHMIDT 500 wykorzystuje mikroprocesor, który steruje mikropompą.

Wskaźnik LED na pokrywce dzbanka przypomina o wymianie wkładu filtrującego, informuje o stanie baterii oraz statusie urządzenia.

Pij bezpieczną, czystą i smaczną wodę z kranu, gdziekolwiek jesteś!


NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:

    Pojemność (l): 2.8
    Pojemność zbiornika filtrującego (l): 1.4
    Wskaźnik zużycia wkładu: Elektroniczny
    Pozostałe cechy: Szybkość filtracji: 1 l/min
    Wymienny wkład filtrujący: JS 500
    Wydajność wkładu: 500 l
    Rodzaj pokrywki: Twist-on
    Usuwa zanieczyszczenia
    Redukuje nadmierną twardość wody
    Zapewnia ochronę przed bakteriami
    Kolor: Biały
    Do 2 miesięcy filtrowania
    Do dzbanka 1 wkład filtrujący JS 500

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl