Producenci
Ubezpieczaj, płać taniej i żyj spokojniej przez 5 lat!

Regulamin rabatowania z dodatkową gwarancją

  1. Pierwszy produkt wyłącznie z oferty AGD - TANIEJ o 15 % przy zakupie towaru za minimalną wartość 400 zł i wykupioną rozszerzoną 5-letnią gwarancją.  Minimalny możliwy rabat to 60 zł odliczany w tej opcji wyłącznie od kwoty należnej za wykupione dodatkowe ubezpieczenie.
  2. Drugi produkt wyłącznie z oferty AGD - TANIEJ o 30 % przy wartości minimum pierwszej sztuki 1000 zł (minimalne zamówienie na kwotę 1400 zł) i przy wykupieniu rozszerzonej opcji ubezpieczenia do pięciu lat na obydwa sprzęty, rabat dotyczy najtańszego zakupionego sprzętu  z czego wartość ostatniego po odjęciu rabatu nie może być niższa niż 400 zł czyli sprzęt najtańszy musi kosztować minimum 575 zł), bądź cena ostatniego sprzętu nie może być niższa niż 400 zł i rabat wtedy odliczany jest z kwoty należnej za wykupione ubezpieczenia. Minimalny możliwy rabat 120 zł.
  3. Trzeci produkt wyłącznie z oferty AGD - TANIEJ o 45 % przy wartości minimum pierwszej rzeczy 1000 zł, wszystkich pozostałych 400 zł (minimalne zamówienie na kwotę 1800 zł)  i przy wykupieniu rozszerzonej opcji ubezpieczenia do pięciu lat na wszystkie trzy sprzęty, rabat dotyczy najtańszego zakupionego sprzętu  z czego wartość ostatniego po odjęciu rabatu nie może być niższa niż 400 zł (czyli sprzęt najtańszy musi kosztować minimum 730 zł) bądź cena ostatniego sprzętu nie może być niższa niż 400 zł i rabat wtedy odliczany jest z kwoty należnej za wykupione ubezpieczenia. Minimalny możliwy rabat 180 zł.
  4. Czwarty produkt wyłącznie z oferty AGD - TANIEJ o 60 % przy wartości minimum pierwszej rzeczy 1000 zł , wszystkich pozostałych minimum 400 zł (minimalne zamówienie na kwotę 2200 zł) i przy wykupieniu rozszerzonej opcji ubezpieczenia do pięciu lat na wszystkie cztery sprzęty, rabat dotyczy najtańszego zakupionego sprzętu z czego wartość ostatniego po odjęciu rabatu nie może być niższa niż 400 zł (czyli sprzęt najtańszy musi kosztować minimum 1000 zł)  bądź cena ostatniego sprzętu nie może być niższa niż 400 zł i rabat wtedy odliczany jest z kwoty należnej za wykupione ubezpieczenia. Minimalny możliwy rabat 240 zł.
  5. Piąty produkt wyłącznie z oferty AGD - TANIEJ o 90% przy wartości minimum pierwszej 1000 zł , każdej kolejnej minimum 400zł (minimalne zamówienie na kwotę 2600 zł) i przy wykupieniu rozszerzonej opcji ubezpieczenia do pięciu lat na wszystkie pięć sprzętów, rabat dotyczy najtańszego zakupionego sprzętu , którego wartość nie może być niższa niż 400 zł. Rabatu zostanie odliczony w tej opcji wyłącznie z kwoty należnej za wykupione ubezpieczenia. Minimalny możliwy rabat 360 zł.

 Promocja nie łączy się z innymi promocjami na sklepie.

Ze względu na ograniczenia systemowe rabaty naliczane będą ręcznie przez pracowników naszej firmy po wcześniejszym kontakcie z klientem i uwzględnieniu wszystkich szczegółów.

 

Masz pytanie!!!
Zadzwoń 343643087 lub napisz antraks.sklep@gmail.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl