Producenci
Regulamin promocji "Nasze ulice i okolice"

Regulamin promocji " Nasze ulice i okolice"

Postanowienia ogólne :

1. Organizatorem promocji jest Firma Handlowo-Usługowa Antraks z siedzibą w Częstochowie przy ul. Bugajskiej 66

2. Promocja wchodzi w życie od 12.11.2019 r i dotyczy wyłącznie zakupów dokonanych w naszym sklepie stacjonarnym znajdującym się w Częstochowie przy ul. Bugajskiej 66 i trwa do odwołania.

3. Promocja dla wyznaczonych miejscowości oraz ulic trwa przez wszystkie dni robocze danego tygodnia , a miejsca objęte wskażemy w każdy poniedziałek i czwartek i prezentowane będą wyłącznie na naszym fanpage o nazwie "Antraks" na Facebook'u

4. Promocja dotyczy zakupów gotówkowych oraz ratalnych z wyłączeniem płatności z użyciem terminala płatniczego.

5. Warunkiem uwierzytelniającym uzyskanie określonego rabatu jest dostawa zakupionego sprzętu podczas obowiązywania rabatowania wyłącznie naszym transportem firmowym.

6. Klient każdorazowo otrzymuje fakturę zakupu na pełną kwotę , za którą ma obowiązek uiścić pełną zapłatę w sklepie oraz w przypadku skorzystania z promocji z dodatkowym ubezpieczeniem pełnej kwoty za jego wartość.

7. Kwota rabatu jest zwracana wyłącznie na podstawie korekty do faktury dokonanego zakupu na konkretny produkt(y) na wskazany nr konta osobistego klienta , które wpisane będzie na stosownym oświadczeniu dwustronnym. Po wystawieniu korekty zostanie wystawiona FV opiewająca na kwotę pomniejszoną o kwotę rabatu.

8. Promocja nie dotyczy zakupu przez podmioty gospodarcze ani zakupów w naszym sklepie internetowym.

9. Kredytów udziela : Santander Consumer Bank - miesięczny koszt udzielonego kredytu wynosi 1,2% , minimalna wartość kredytu nie może być niższa niż 1000 zł , a okres kredytowania krótszy niż 24 miesiące

10. Przedłużonych gwarancji udziela : Towarzystwo Ubezpieczeniowe Hestia - koszt przedłużonej rozszerzonej gwarancji wynosi 25% początkowej wartości sprzętu.

11. Rabat nie dotyczy kwoty ubezpieczenia, która każdorazowo liczona jest od pierwotnej wartości.

12. W przypadku zakupu w formie kredytu należny rabat w postaci zwrotu na konto oraz korekta wystawiane są po upływie 30 dni od daty zawartej umowy kredytowej.

 

RABATOWANIE

Wariant pierwszy - rabatowanie ze wskazaniem zamieszkania na danej ulicy w Częstochowie lub w danej miejscowości bez określenia nr posesji :

- RTV i AGD o wartości minimum 1000 zł

Jeżeli mieszkasz na wskazanej przez nas ulicy w Częstochowie lub we wskazanej przez nas miejscowości - Twój gwarantowany rabat to 15 % przy zakupie gotówkowym lub 25 % przy zakupie ratalnym na minimalną ilość 24 miesięcy. 30 % przy zakupie gotówkowym wraz z zakupem przedłużonej gwarancji o poszerzonym zakresie jej działania (przypadki losowe) lub 45 % przy zakupie ratalnym z dodatkową gwarancją na minimalną ilość 24 miesięcy

Wariant drugi - rabatowanie ze wskazaniem zamieszkania na danej ulicy oraz numerze budynku w Częstochowie lub w danej miejscowości na wskazanej ulicy i numerze domu lub numerze domu w miejscowościach , które nie mają nadanych nazw ulic.

- RTV i AGD o wartości minimum 1000 zł

Jeżeli mieszkasz na wskazanej przez nas ulicy w Częstochowie pod wskazanym numerem budynku lub we wskazanej miejscowości na ulicy oraz wskazanym numerem domu(lub nr budynku jeśli miejscowość nie posiada nadanych ulic) Twój gwarantowany rabat to 35 % przy zakupie gotówkowym lub 45 % przy zakupie ratalnym na minimalną ilość 24 miesięcy . 55 % przy zakupie gotówkowym wraz z zakupem przedłużonej gwarancji o poszerzonym zakresie jej działania (przypadki losowe) lub 70 % przy zakupie ratalnym z dodatkową gwarancją na minimalną ilość 24

*Promocje dostępne w naszym sklepie internetowym nie łączą się z powyższą ofertą rabatową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl