Producenci
Promocja Stacjonarna

 

Promocja - zwrot za czwarty najtańszy zakupiony przedmot 99% jego wartości

1. Przy zakupie jednego sprzętu o wartości powyżej 1000 zł - zwrot korektą do faktury zakupu 10% jego wartości .

Warunkiem jest wykupienie polisy rozszerzonej polisy ubezpieczeniowej na zakupiony sprzęt , rabat naliczany po zawarciu umowy polisy na pełną wartość początkową ceny produktu (kupujący nie może odstąpić od umowy polisy w przypadku zakupu promocyjnego)

2. Przy zakupie dwóch sprzętów z czego pierwszy nie może być tańszy niż 1000 zł , a drugi tańszy niż 500 zł - zwrot korektą do faktury za tańszy z dwóch zakupionych przedmiotów 35% jego wartości.

Warunkiem jest wykupienie polisy rozszerzonej polisy ubezpieczeniowej na obydwa zakupione sprzęty , rabat naliczany na najtańszy sprzęt po zawarciu umowy polisy na pełną wartość początkową cen produktów (kupujący nie może odstąpić od umowy polisy w przypadku zakupu promocyjnego)

3. Przy zakupie trzech sprzętów z czego pierwszy nie może być tańszy niż 1000 zł , a pozostałych dwóch cena za sztukę nie może być niższa niż 500zł - zwrot korektą do faktury za najtańszy z wszystkich trzech przedmiotów 60% jego wartości.

Warunkiem jest wykupienie polisy rozszerzonej polisy ubezpieczeniowej na wszystkie trzy zakupione sprzęty , rabat naliczany na najtańszy sprzęt po zawarciu umowy polisy na pełną wartość początkową cen (kupujący nie może odstąpić od umowy polisy w przypadku zakupu promocyjnego)

4. Przy zakupie czterech sprzętów z czego pierwszy nie może być tańszy niż 1000 zł , a pozostałych trzech cena za sztukę nie może być niższa niż 500zł - zwrot korektą do faktury za najtańszy z wszystkich trzech przedmiotów 99% jego wartości.

Warunkiem jest wykupienie polisy rozszerzonej polisy ubezpieczeniowej na wszystkie cztery zakupione sprzęty , rabat naliczany na najtańszy sprzęt po zawarciu umowy polisy na pełną wartość początkową cen (kupujący nie może odstąpić od umowy polisy w przypadku zakupu promocyjnego)

Promocja nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi na sklepie stacjonarnym oraz sklepie internetowym antraks.pl. Ceny produktów biorących udział w promocji są cenami podstawowymi które są prezentowane na stronie antraks.pl

Promocja dotyczy wyłącznie sprzętów AGD z oferty naszego sklepu internetowego lecz nie dotyczy zakupów on-line a jedynie zamówień złożonych w punkcie sklepu stacjonarnego znajdującego się w Częstochowie na ul. Bugajskiej 66.

Czas trwania promocji od 24.01.2022 do 30.04.2022 r lub do odwołania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl